Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Sedat Beqiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 13 Qershor 2017, Sedat Beqiri publikon videoklipin "A Nuk Me Kuptoni". Më datë 16 Maj 2018, Sedat Beqiri publikon videoklipin "Duro Zemra Ime". Më datë 22 Korrik 2019, Sedat Beqiri publikon videoklipin "Takimi Me All-Llahun". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania MAF Production. Më datë 21 Janar 2019, Sedat Beqiri publikon videoklipin "Falje Po Kerkoj". Muzika e këngës u punu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nexhip Xhaferi

Ismet Shabani

Avdush Krosa

Shpend Limani

Amar Ismaili

Murtez Xhaferi

Riad Sulimani

Gazmend Hyda

Orhan Regjepi

Naim Qukiqi

Tags: Sedat Beqiri


Komente mbi këtë artist