Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sedat Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Sedat Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore folklorike. Në vitin 2011, Sedat Rama publikon albumin "Unë Shumë Të Dua". Në vitin 2012, Sedat Rama publikon albumin "Mos Qaj Per Mua". Në vitin 2013, Sedat Rama publikon albumin "Hit Iphone Nr.1". Në vitin 2014, Sedat Rama publikon albumin "Pa Mu Shanc Nuk Ki". Më datë 26 Gusht 2015, Sedat Rama publikon videoklipin "Me Ke Jep Fjale". Në vitin 2015, Sedat Rama publikon albumin "Njehere Vjen Vera Ka Dera". Më datë 14 Qershor 2016, Sedat Ram...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareHey Lady, Lady (2019)

Njehere Vjen Vera Ka Dera (2015)

Pa Mu Shanc Nuk Ki (2014)

Hit Iphone Nr.1 (2013)

Mos Qaj Per Mua (2012)

Unë Shumë Të Dua (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Armend Shala

Beqir Telaku

Fenix

Breaker G

Gilan G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Arjan Effecti

Kacho

Ardi (Ardian Hasaj)

Mc Mitrovicali

Tags: Sedat Rama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet