Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Pa Babin Mbeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

sa e ran o zot me duket kjo bote
e ran duket jeta se pa babin mbeta

Amaneti babi une do ta mbaj
do ta kqyri Nanen ti qysh me ke than

Te vorri te erdha babi te tregoj
nana shum merzitet e qdo mot jeto

AHHH BRE BAB


Ky tekst u dërgua nga Albion Dervishi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sedat Rama
Publikimi: 23/09/2014


Sedat Rama - Pa Babin Mbeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Babin Mbeta".
3. Video është e këngës "Pa Babin Mbeta", por nuk këndohet nga Sedat Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:


Komente 0