Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Gruja Me Shume Xhelozi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/12/2016

2016-12-10T16:30:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gruja Me Shume Xhelozi" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet