Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sedat Rama - Para Meje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Unë Shumë Të Dua"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Meje" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Amantia - Para Meje

Pe rrit mendjen para meje Mendon se qmendem un pas teje Para meje kalon sikur hije A je pije sot me dije Nersy meje fol me tjera Nuk ta nin a kan frajera Rrin me to e syt te une Tekergjik me mu po lun (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti Dal e kcej me shoqe tmija Bina,Nita,Blerta,Tia Me kamarierin pim tequila Thrasin djemt hajde rrina Dy tri fjal i kam per tye Kilimili jo ska arsye Nuk ki qare pa pranue Nuk ta don sot pa mue (4x)Pa PA para meje (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti E tash a po ki qef me lu a Cuk e ki hahaha (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti Para meje Para meje

Afrim Uka - Para Meje

Para meje lun e kesh
mos bon me sy se morrin vesh
po kendoj
e kanga nuk pom shkon
Sonte tubohna o jaran....

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

mezi naten e pres t´kaloj
Dora jote tem shtrengoj
se dashnia esht e kottt
Du ta di se si mbaroooon...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet