TEKSTESHQIP

Sedat Rama
Para Meje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Meje" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.