Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Pa Lamtumire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk e dita, as s’e di
Ku u tret nje dashuri
Ishte nata qe na ndau
Se dy zemrat kush na i vrau

Rridhte loti n’faqe tua
Dhe mi lagte duart mua
Kur u nise, me le vetem
Ne ate cast s’e deshta veten

U largove ndal nga ndal
Edhe u humbe n’at errsir
Nuk e di pse mu ngri goja
Nuk te thashe as lamtumir
Nuk e di pse mu ngri goja
Nuk te thash as lamtumir

(Komplet 2 here)

Mos mendo se do te gezohem
Ndonjiher une ne ket jet

Shume dot qajne dy syte e mi
Fatin tim s’kam per ta gjet. (2X)Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 06/05/2010


Sefe Duraj - Pa Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Lamtumire".
3. Video është e këngës "Pa Lamtumire", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0