Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Sefe Duraj - Kam Gabu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Pa Ty"
1)
E pamundur po me duket ndarja sot
S´mund te flas, dhe syt e mi s´kane me lot
Nje pas nje mu shterren lotet ne kete nate
Qe te harroj po me duhet kohe e gjate
S'mund ti harroj buzet tua pak nga pak, pak nga pak.

Refreni;

E pranoj se kam gabuar, t'lutem m'fal
C´do njeri ne jete gabon kur ka nje hall
U mundova qe te them ty hallin tim
Por e pashe se asnjehere s'kishe durim.

Mos me thuaj se me mua me nuk je
Kujtoj pak ata premtime qe mi dhe
Po te them se asgje tjeter ska rendesi
N´zemren time pergjithmone do te mbesesh ti.

2)
E pamundur po me duket ndarja sot.
S´mund te flas, dhe syte e mi s´kan me lot
Nje pas nje mu shterren lotet ne kete nate
Qe te harroj po me duhet kohe e gjate
S'mund ti harroj buzet tua pak nga pak, pak nga pak.

Refreni;

E pranoj se kam gabuar, t'lutem m'fal
C´do njeri ne jete gabon kur ka nje hall
U mundova qe te them ty hallin tim
Por e pashe se asnjehere s'kishe durim.

Mos me thuaj se me mua me nuk je
Kujtoj pak ata premtime qe mi dhe
Po te them se asgje tjeter s´ka rendesi
N´zemren time pergjithmone do te mbesesh ti.


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet