Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

kur ti mbylli syt ,
e ta le ket jet,
a do tvish,
te pakten per tme pershendet.

mendo veq nje her
sa kam qa per ty
a e meritova shpinden
me ma kthy

pa tyyy pa tyyy pa tyyyyy
mbetaaa nuk me duhet jetaa

pa tyyy pa tyyy pa tyyyy
mbeta nuk me duhet jeta

jeta te mashtron
kur ti i besoonn
se smund ta harosh
ate qe te haron

mendo veq nje her
sa kam qa per ty
a e meritova shpinden me ma kthy

ref 3; pa tyy pa tyyy pa tyyyy
mbetaaa nuk me duhet jetaa


Ky tekst u dërgua nga TinaSefë Duraj
Publikimi: 01/12/2002


Sefe Duraj - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0