Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Mos Vajto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mos vajto nese sonte sjam me ty
o mos vajto nese me sme sheh me sy
mos vajto nese t`thon sen nvarr kam hy mos vajto...harro qe kam qen ne ket bote..jooo mos vajtooo.ref2

mos vajto behu se sme njofte fare
o mos vajto nuk je vet n`ket bot te madhe
mos vajto harroi ditet qe mi fale mos vajtoooo
harro qe kam qen ne ket booot...
joooo mos vajtoooo...ref2


Ky tekst u dërgua nga Xona GashiSefë Duraj
Publikimi: 16/09/2012


Sefe Duraj - Mos Vajto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Vajto".
3. Video është e këngës "Mos Vajto", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0