Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Zemren Ta Kam Thy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Nuk e di a ka ma zi
se me u nda me ty
kisha mendu pak me me mire
me t´thane lamtumire
zemren ta kam thy
qysh me fol me ty
as vec me m´permend
nuk kam lane ma vend

Eja eja eja ti
mos me le mua n´vetmi
nese sonte s´vjen per mu
ma s´kem me u taku-2x refreni

Me ty qe jam nda
kurre ma keq s´kam ba
tash krejt fajin tem
Zoti po ma kthen
zemren ta kam thy
qysh me fol me ty
as vec me m´permend
nuk kam lane ma vend


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga UlqiniSefë Duraj
Publikimi: 01/12/2006


Sefe Duraj - Zemren Ta Kam Thy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ta Kam Thy".
3. Video është e këngës "Zemren Ta Kam Thy", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0