Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Gabova, Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kam mendu se koha plagt ka me i sheru
Kam mendu se zemra pa ty ka me u msuu
Kam mendu se dhimbja sdo tme zgjat shum koh
Kam mendu se zemra s`dridhet kur te shoh

REF 2X:
Gabova gabova qe zemren ta vrava
Gabova gabova qe nga ti u mdava ...

Skam besu qe ditet kaq te fshira bahen
Po keshtu po ndodhka kur dy zemra ndahen
Kam mendu se jeta eshte e leht pa ty
Po paskam gabuar veten tuj genjy

REF 2X:
Gabova gabova qe zemren ta vrava
Gabova gabova qe nga ti u mdava ...

..................................
REF 2X:
Gabova gabova qe zemren ta vrava
Gabova gabova qe nga ti u mdava ...


Ky tekst u dërgua nga Sinan GashiSefë Duraj
Publikimi: 11/07/2012


Sefe Duraj - Gabova, Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabova, Gabova".
3. Video është e këngës "Gabova, Gabova", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 1