Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Shpirtush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ambel ambel si sheqeri
Hyna n'loje me zu sherri
Ne kete loje askush s'fiton
Hyn per pak e ma s'te leshon x2

Ref...x2
O zemrush o shpirtush
S'du me t'fole tjeterkush
E kur mbetsha veç me ty
Çelsi i deres du me u thy

E kur mbetsha veç me ty
Çelsi i deres du me u thy

Sa i hap e mbyll syte
Vjen dashnia e na mbyt
Nuk e sheh as nuk e prek
Eshte e shkrume eshte kysmet x2

Ref...x2
O zemrush o shpirtush
S'du me t'fole tjeterkush
E kur mbetsha veç me ty
Çelsi i deres du me u thy

E kur mbetsha veç me ty
Çelsi i deres du me u thy

...

Ref...x2
O zemrush o shpirtush
S'du me t'fole tjeterkush
E kur mbetsha veç me ty
Çelsi i deres du me u thy

E kur mbetsha veç me ty
Çelsi i deres du me u thy


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiSefë Duraj
Publikimi: 12/12/2014


Sefe Duraj - Shpirtush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirtush".
3. Video është e këngës "Shpirtush", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0