Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - A Po Vjen, A Po Vi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pse po me ban inat
du preft aja nafak
e di se ende me don
nuk e di pse se pranon
Kurr mos thuaj kurr
jeta asht krejt aventur
mos mu ben ti qik e mir
hajt plotesoma veq ket deshir

Ref.(2x)
Hajde zemer hajde rrina
ka ni kafe bashk ta pina
a po vjen, a po vi
se kurgja sbahet ma zi

Ti mua me njeh
a shkojna ku as kush sna sheh
fund te fundit ska rransi
shkojna ku ta don loqka ty
Kurr mos thuaj kurr
jeta asht krejt aventur
mos mu ben ti qik e mir
hajt plotesoma veq ket deshir

Ref.(4x)
Hajde zemer hajde rrina
ka ni kafe bashk ta pina
a po vjen, a po vi
se kurgja sbahet ma zi


Ky tekst u dërgua nga Lora1302Sefë Duraj
Publikimi: 25/06/2015


Sefe Duraj - A Po Vjen, A Po Vi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Vjen, A Po Vi".
3. Video është e këngës "A Po Vjen, A Po Vi", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0