Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ekstravagante Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jo kurr se mendoja
dashnin qe ka pas zoja
zemra dikur ma fale
e ma dole fatale
Ma the nuk dua tjeter
pastaj ndryshove teper
s'ma thirre as me fole
ma dole krejt prej dore

Ref.(2x)
Ekstravagante ishe ne syt e mi
ne zemren time jetoje vetem ti
Ekstravagante e mir ne cdo aspekt
sma mori mendja se ndryshon komplet

Ishte gabim qe sfalet
kur thash zemra sdahet
jo as niher nuk dihet
ne dashuri qka shihet
Ma the nuk dua tjeter
pastaj ndryshove teper
s'ma thirre as me fole
ma dole krejt prej dore

Ref.(4x)
Ekstravagante ishe ne syt e mi
ne zemren time jetoje vetem ti
Ekstravagante e mir ne cdo aspekt
sma mori mendja se ndryshon komplet

Ky tekst u dërgua nga Lora1302Publikimi: 30/11/2016


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0


Sefe Duraj - Ekstravagante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ekstravagante".
3. Video është e këngës "Ekstravagante", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.