TEKSTESHQIP

Sefe Duraj
Mos Qaj Mos Qaj
Lyrics

Mos qaj,mos qaj
se une s`kam faj,
kete dashuri me zor se mbaj
u mundova te ta them
ah kjo zemer po me dhemb
Pse s`me dashuron
dhe po me harron
do te kisha falur
gjithcka ne kete jete
vetem qe kjo Ndarje
t´mos jete e vertete.

Refreni;

Kush te tha se s`jam per ty
dua qe ta shoh me sy
eja se te kane mashtru
dhe te flasin keq per mu.......

DËRGOI: