Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sei Daci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Sei Daci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Qershor 2013, Sei Angels publikon videoklipin "The One". Më datë 3 Shkurt 2014, Blledi publikon videoklipin "Super Gangsta", në bashkëpunim me Sei & Don Enion. Në Shtator 2016, Sei merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Jashte Tokesor", në bashkëpunim me Blledi. Më datë 19 Maj 2019, Sei Daci, Blledi, G Bani & GBMC publikojnë videoklipin "Kon Don". Më datë 24 Tetor 2019, Klodiana publikon videoklipin "Lulet Ne Dritare", ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindjor Brati

Lokid

G-Bolla

En Music

B.O.K

Natra

A Link

Ralien

Albo 06

Fida

Tags: Sei Daci, Sei Angels, Sei


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet