TEKSTESHQIP

Sekondari
Te Dua
Lyrics
(Feat. Bledi)

*REF

Te dua zemra ime
te dua shpirti im
te dua jeta ime
paty kjo jet ska kuptim

------------
i lumtur me ty
do ngelim te dy
vec ti me jep shpres
vec un te jap ty

dashurin
zemer ta kam fal
un i gjithi
vec per ty jam

per ty mendoj mendoj
kur nuk te kam pran cdo sekond
qe kalon (babyyy)

je vec ti
ti vetem ti
edhe M edhe E edhe G edhe i
tkam premtu
qe kur skam me hik
premtimi i fundit deri nperjetsi

asnjiher
kurr nuk kam qon kshu
vec tek ti
besimin kom kriju

sa shum tdu
un vec ty ta kam tregu
kom mu gjend
sa her tkesh nevoj per mu

*REF

Te dua zemra ime
te dua shpirti im
te dua jeta ime
paty kjo jet ska kuptim

-----------------------
TANI QE E MENDOJ
KOH KOT KAM HUMB
KUR STNJOFTA ME PAR
TI TISHE ME MU

SIKUR JE TANI
ZEMER UN DHE TI
ZEMER TJEMI BASHK
DERI NPERJETSI ZEMER

VEC PER TY MENDOJ
SE VEC TY TE DU
ARSYJA E VETME
MJEP SHPRES ME JETU

MARR FRYM NGA TI
ILAC JE PER MU
E BOJ KET KONG
ME TTREGU

SA SHUM TE DUAAA
TI JE ME MUAAAA
ZEMER TASHHHHHHHHH
TI VETEM ME RRI PRAAAAN
VEC TY TE KAM
DO JESH ME MUAAAA

*REF

Te dua zemra ime
te dua shpirti im
te dua jeta ime
paty kjo jet ska kuptim

DËRGOI: