TEKSTESHQIP

Sekondari
Ky Jam Un
Lyrics

kudo qe po shkel
shof vetem bloz
me drog tndezun ndor
i bom overdoz

shumica po qajn
se lan kelet ne bixhoz
un knaqem me ta
se ske ca ti bosh

hedhin kunja n'hapsir
ti do bohesh me mir
hajd trroni vet
tash mos u merzit

shoku ktu fokusohu
ke kamera fiksohu
ke thon jo skam thon kshu
vrap cohu

u tallem me ju
ti stallesh dottt kshu
imagjino kur ja fute dhe

se kta me plako po qajn
ni gjo ca thojn ke po shajn
rroft shoqnia se karin ta hajn

besniku qe esht i beses
qendron deri nfund
se kom tradit mu mbur
me thon qe ska si un

mka bo zoti me bot
mi mushi trut plot
kta ttjert i ka lon tvobekt
huuuu qija ropt

rref:

se kta te gjith e din qe un nuk ndalem
se kam zakon me dhon dorheqje sndalem
nuk dorzohem sa ti kem forcat
kshu rrezistoj ky jam un lale

vallai shum jam mendu
kurr sjom pendu
i kom ra bash nkok
mos em thuj qe s'esht kshu

shneti nradh tpar
se ttjerat vijn mbrapa
ju hecni me centimentra
un heci me hapa

se gjona tnalta
i kam bo kto me kohhhh
doni fam
por smeret fama me zor

hyna nloj
pa dal neper televizione
sqi per kto kurvat
qe bojn si pidhasome

e di qe nmikron
krejt jeni vrases
vec ti mos fol
se ske goj tflasesh

skeni pik sedre
ta qifsha sedren
se per at seder
e jap edhe jeten

numrin ma ke
0683579948
nqf do
ather le tkontaktojm
kur tju cohet kari
bujrum ta shohim

rref:

se kta te gjith e din qe un nuk ndalem
se kam zakon me dhon dorheqje sndalem
nuk dorzohem sa ti kem forcat
kshu rrezistoj ky jam un lale

DËRGOI: