TEKSTESHQIP

Sekondari
Fansi Im
Lyrics

Refreni

Ku jan krejt le tqohen si shoqnia nuk ka aaaa
po ku ngeli shoqnia qe patem lala krejt
vk-t per hak na kan ra .

Pt.1

Degjoni pak nga historit e mia do tju them se ca mka ndodh
deri dje mlusnin me to trrija sot skan faj se i kan hyp pordht
e di qe bohesh kurjoz sa her qe un qes 1 kong , zoni
im thon qe txhelozohesh por ZOTI i ka lind krejt kengetaret
dhe nuk eshte se ata rruges krejt bohen , ti je fansi im
dhe un shum mir tkuptoj me ate ze ske ku shkon , ndoshta
msheh si konkurent nuk e di ti a egziston si un kurr smundesh per
mu bo jo ti kurr smundesh mu bo , kur ti mundohesh mem kopju mu kok
e kemb ateher qa k**** ke qe thu qe un kopjoj .

Ku jan krejt le tqohen si shoqnia nuk ka aaaa
po ku ngeli shoqnia qe patem lala krejt
vk-t per hak na kan ra .

Pt.2

Kta thojn se seko sknon dot pa efekt por un knoj
ja ti plotsoj ondrrat , ondrra pa fund keni sdi a po tdjeg
por nga mrena po tdjegin tomthat avash qetsohu merri me lehtesi
mos um boj mu shum numra nuk ke faj se stqin mo njeri
po si nuk e le zanatin kurvat , i du krejt ata qe mdun me pasterti
i du krejt aaa , i du dhe ata qe per mu kan xhelozi
se xhelozia jo si ka lan
tdu dhe ty se je fansi im , tdu dhe ty se je fansi im ,
tdu dhe ty pavarsisht se je ups.

DËRGOI: