Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sela aka Boszman - Outro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Osht keq kur je pis, menon veq per veti,
Karakter naiv, e thu qa mgjeti.
Ti po menon mir, po keq po vepron,
Me rrena dallavere, ti kurr nuk fiton.
Edhe une plakna, edhe une shkoj,
Sa her qe gaboj dost, falje kerkoj.
Kurr me qellim, nuk e boj asni gabim,
Deri nvdekje trim, neper rrug pa kthim.
Mjafton ni klik, me tshti ty me ik,
Per ty o armik, jam i fort si qelik.
Sillu neper bot, dhe kuptoje realitetin,
Tani edhe ti, ki me mallku gurbetin.
A je tu e pa, nket bot sa xhelozi,
Thon fjal t'liga, vetme prej nervozi.
Tash arrita, me pun edhe me fat,
Nashta osht hera fundit,qe po m'nin tu repovat


Ky tekst u dërgua nga Albash


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sela aka Boszman - Outro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga Sela aka Boszman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sela aka Boszman:


Komente 0