Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selajdin Miftari (Salushi) - Shikjo Veten Djal-Dijma Hallin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shiko vehten djal
I
OO Shikjo Vehten djal
dijma hallin
me tu anku djal spo guxoj
2/Ma leshon shpaten pero mi ball
uno o i shkreti o djal boll durova/2
II
O tuft e shallit djal qmi ke leshue
Hije te ka be djal ty shamija
2/Po vjen cuni me buz tuj kesh
Kush i vdekur mu duk se u nxhalla/2

III
Hajde shkojm be djal te kadija
Ne tja jep japi
Kadija vet fane
2/Ty te zafshin namt e mija
Se me ty o me ka zan sevdaja/2


Ky tekst u dërgua nga kadri ismajli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Selajdin Miftari (Salushi) - Shikjo Veten Djal-Dijma Hallin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shikjo Veten Djal-Dijma Hallin".
3. Video është e këngës "Shikjo Veten Djal-Dijma Hallin", por nuk këndohet nga Selajdin Miftari (Salushi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selajdin Miftari (Salushi):


Komente 0