TEKSTESHQIP

Selajdin Miftari (Salushi)
Ç'ma Ke Shtatin Si Bajrak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ç'ma Ke Shtatin Si Bajrak" kënduar nga Selajdin Miftari (Salushi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.