TEKSTESHQIP

Selajdin Miftari (Salushi)
Në Pragun E Derës Sate
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Pragun E Derës Sate" kënduar nga Selajdin Miftari (Salushi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.