TEKSTESHQIP

Selajdin Miftari (Salushi)
O Prizreni Jonë
Lyrics

O Prizren o Prizreni jone , ty tkam dasht une per gjithmone , me ty u rita dhe u gezova shum kujtime ti dashurova , forcat tona nga shtepija o mora rrugen o teperpjete o atje lart te kalaja e vjeter o Prizren se qma dogje jeten

DËRGOI: