Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Selami Kolonja - Nje Gershet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Do Vi"
I
Laje hidh gërshetin mbrapa
Se vjen vera të ze vapa oo.
Me gërshetin mbytmë mua
Mbytmë se gjë tjetër sdua oo .

REF
Moj e bardha me gërsheta
Çmë gënjeve me gënjeshtra
Çmë gënjeve me gënjeshtra o.
Thoshe prit sa të vi vjeshta
Pastaj heshte pastaj heshta o.

Fap me sy fap me qerpallë
Më fute në dhe të gjallë o.2x

M'ike me shamin mënjanë
Qasmu se më dogje xhanë oo.
Po të pyesin miqtë e shkretë
Thoni vdiq nga një gërshetë oo.

REF
Moj e bardha me gërsheta
Çmë gënjeve me gënjeshtra
Çmë gënjeve me gënjeshtra o.
Thoshe prit sa të vi vjeshta
Pastaj heshte pastaj heshta o.

Fap me sy fap me qerpallë
Më fute në dhe të gjallë o.


Ky tekst u dërgua nga Taulant Kolonja
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet