Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Selami Kolonja - Perendesh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Do Vi"
Perendesh e bukuris me je
un per ty moj do t pellcas
dashurin qe kam per ty moj
obobo si do tja bej

ref
flej dhe ne enderr te shikoj
dhe ste harroje
mos me mundo o yll
o xhan e zemero2x

ilacet nuk me bejne gje
smi sherojne plaget oo
perevec se syri yt i zi
qe ma dogji zemren oo 2x

flej dhe ne enderr te shikoj dhe ste harroje
mos me mundo o yll
o gjan o zemero 2x

mos me mundo o yll
o gjan o zemeroo2x


Ky tekst u dërgua nga  taulant
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet