Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Selami Kolonja - Kerkoj Nje Ze Femie  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2001

2001-11-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Do Vi"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2001
Babi im me zerin tend me thuaj cpo kendon
Cesht kjo keng me fjal lirie
I menduar permi piano dit e nat qendron
dhe kerkon nje ze femie .

O biri im o shpirti im
qe shembullen ne syt e mi
Dritherove zemren time
ne kengen time do te jet dhe zeri yt si cicerrim qe mi fal jetes kaq gezime.

Zeri yt dhe zeri im do te shkojn
neper viset Shqipetare dot shtegtojn
Tingujt e liris ,zjarri i dashuris
ne kte tok dot mbijetojne

Babi im me zerin ton liria po afron
Po shtegton drejt kaltersive
Permi flatra si debora ne pranver kur shkrin
Jane lotet e femive

O biri im o shpirti im
qe shembullen ne syt e mi
Dritherove zemren time
ne kengen time do te jet dhe zeri yt si cicerrim qe mi fal jetes kaq gezime.

Zeri yt dhe zeri im do te shkojn
neper viset Shqipetare dot shtegtojn
Tingujt e liris ,zjarri i dashuris
ne kte tok dot mbijetojne .


Ky tekst u dërgua nga  taulant
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet