Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Selami Kolonja - Mikeshës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

10/01/2013

2013-01-10T19:47:05+00:00

Këngë e albumit:

"Dashuri E Trazuar"
2x
Moj mikesha ime e pare
Dashurine time do ta kuptosh
Kur takohemi ne agim
Pa genjeshtra e pa lajka dhe pa lote.

Ref.4X
Jam ai, jam ai
Qe dua te jem
Keshtu linda dhe do vdes
Dhe do vdes

Shume kerkova une nga ty
Dashurin time do ta kuptosh
Kur takohemi ne agim
Pa genjeshtra e pa lajka dhe pa lot

Ref.4X
Jam ai, jam ai
Qe dua te jem
Keshtu linda dhe do vdes
Dhe do vdes


Ky tekst u dërgua nga lili.d
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet