Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Selami Kolonja - Ti U Largove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/01/2013

2013-01-10T20:47:05

Këngë e albumit:

"Dashuri E Trazuar"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti U Largove" kënduar nga Selami Kolonja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Selami Kolonja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet