Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Selami Kolonja - Prandaj Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Natë Me Henë"
Se të desha vetë,
t'u nqasa vetë,
të putha vetë-

Dhe të humba largë,
Dhe të ndoqa largë,
Dhe të gjeta largë-

Se të desha prapë,
t'u nqasa prapë,
të putha prapë, më ike ti...

Dhe të humba vashë,
të ndoqa vashë,
Dhe s'të gjeta vashë.

Se të gjeta grua,
Dhe të desha grua,
të putha grua, më the do vi...

Dhe s'më flet përherë,
Pse më nqas përherë,
Pse më plas përhera?

Se të gjeta grua,
Dhe të desha grua,
dhe të putha grua, më the do vi...

Dhe s'më flet përherë,
Pse më nqas përherë,
Pse më plas përhera?

2X
...dhe prandajjjj të dua (Të dua)
prandaj vashooooo, vashë-e grua,
Fshehtësi për mua...


Ky tekst u dërgua nga LlindaK
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet