Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Selami Kolonja - Te Erdha Mbram  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Natë Me Henë"
Te erdha mbrem,
pran dritares, te kendoja te kendoja serenat..
Nje nate me hane,
nga ballkoni me veshtroje me veshtroje fjal pa then..

Ti me veshtroje, un ty te kendoja
un, ti, drini dhe hane e plote
Sa pika shiu binin, dal nga mori hene
me flokin tend te gjat, mblomu ti

Te erdha mbrem,
pran dritares, te kendoja te kendoja serenat..
Nje nate me hane,
nga ballkoni me veshtroje me veshtroje fjal pa then..

Ti me veshtroje, un ty te kendoja
un, ti, drini dhe hane e plote
Sa pika shiu binin, dal nga mori hene
me flokin tend te gjat, mblomu ti

Ti me veshtroje, un ty te kendoja
un, ti, drini dhe hane e plote
Sa pika shiu binin, dal nga mori hene
me flokin tend te gjat, mblomu ti


Ky tekst u dërgua nga Beniz
Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet