Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selami Kolonja - Kur Mi Zbrisje Shkallët Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

EPO KUR MBI ZBRISJE SHKALLET DHE MOJ
ME DY DUART PLOT AMAN
NJE TRENDAFILA DHE MOJ
O NJE ME BORZILOK

EPO KUR MBI ZBRISJE SHKALLET DHE MOJ
O ME DY DUART PLOT AMAN
NJE TRENDAFILA DHE MOJ
O NJE ME BORZILOK

MI ZBRISJE SHKALLET MOJ NJE NGA NJE
SE CMA DOGJE ZEMREN E
SI BILBILI KENGEN
BASHKE TE KENDOJME GJITHE JETEN E

MI ZBRISJE SHKALLET NJE NGA NJE
SE CMA DOGJE ZEMREN
SI BILBILI KENGEN
BASHKE TE KENDOJME GJITHE JETEN

NE MES TE ODES MOJ
TI ZURE VEND DHE SLUAJTE
PA NGRIMA PAK STERON DHE MOJ
SE CMA DOGJE ZEMREN

NE MES TE ODES MOJ
TI ZURE VEND DHE SLUAJTE
PA NGRIMA PAK STERON DHE MOJ
SE CMA DOGJE ZEMREN

MI ZBRISJE SHKALLET NJE NGA NJE
SE CMA DOGJE ZEMREN
SI BILBILI KENGEN
BASHKE TE KENDOJME GJITHE JETEN

MI ZBRISJE SHKALLET NJE NGA NJE
SE CMA DOGJE ZEMREN
SI BILBILI KENGEN
BASHKE TE KENDOJME GJITHE JETEN


Selami Kolonja - Kur Mi Zbrisje Shkallët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Mi Zbrisje Shkallët".
3. Video është e këngës "Kur Mi Zbrisje Shkallët", por nuk këndohet nga Selami Kolonja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Selami Kolonja:


Komente 0