TEKSTESHQIP

Selami Kolonja
Eh Sa Bukur Shqip
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eh Sa Bukur Shqip" kënduar nga Selami Kolonja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.