Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Seleksioni 039
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Seleksioni 039 është grup artistësh i njohur. Seleksioni 039 eshte rock grup nga Peja dhe ekziston qe ne vitet 90, duke qene nje nder bendet me te popullarizuara te asaj kohe me hitet si “Nuk I dua rete”, “E shtune mbrema”, “Kujtimi per ty”, “Hapi sytee mos I mbyll” etj. Grupi perbehet nga: Eduard Meraku(Edi King), Ardijan Rusta, Gyltekin Valla, Gezim Hasku(Geza) dhe Nehat Kollçaku. Pjesemarres ne shume evenimente muzikore.

Në Maj 2012, Seleksioni 039 marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Puthja E Pare Dhe E Fundit".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet