A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Selena Gomez

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  149
  • Vendlindja:
  • Grand Prairie, Texas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Selena Gomez është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Selena Gomez e lindur si Selena Marie Gomez është një këngëtare dhe aktore Amerikane nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Selena së pari filloi karrierën në serialin Magjistarët e sheshit Uejverli gjithashtu edhe në shumë filma tjerë. Para se të bëjë debutimin në Walt Disney Selena kishte rol në Barni dhe shokët një serial për fëmijë që nga vitin 2002. Selena u lind në vitin 1992 më 22 Korrik në një qytet në Texas të Shba-së. Selena Gomez u...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ariana Grande

Miley Cyrus

Demi Lovato

Taylor Swift

Adele

Jessie J

Kat Dahlia

Jordin Sparks

Vanessa Hudgens

Rihanna


Tags: Selena Gomez

Selena Gomez në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019