Selim Paja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Mallakaster 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Selim Paja është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Selim Paja eshte me origjine nga Mallakastra, me arsim te mesem u kendon trevave dashurise dhe tradites. Më datë 9 Korrik 2015, Irini Qirjako publikon videoklipin "Dhenderr Te Ben Motra", në bashkëpunim me Selim Paja. Më datë 24 Shtator 2015, Selim Paja publikon videoklipin "Vashe Nga Mallakastra". Më datë 29 Gusht 2016, Selim Paja publikon videoklipin "Djali Yne Po Djeg Shamine". Më datë 9 Qershor 2017, Selim Paja publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Alfred Meço

Eduart Dëma

Altin Sulku

Skifter Etemi

Edmond Nikolla

Julian Lekocaj

G Bani

Andi Shkoza

Gezim Myshketa

Gjergj Hila


Tags: Selim Paja

Krijo Një Kartolinë