Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  499
  • Emri i Vërtetë:
  • Selmo Sufa
BIOGRAFIA: Selmo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Eshte me origjine nga Kruja. Më datë 28 Gusht 2021, Selmo publikon videoklipin "Krejt Zi". Teksti i këngës u shkrua nga Selmo. Produksioni audio u realizua nga Arlenn....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

455 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Selmo, S3Lmo, Selmo Sufa

Komente 455