Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selmo - Tu Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56

Sot jom tu pi
Vec gota vodka me eks
Tu shetit ncabriolet
Un spllifin gjith e maj dhez
Deri sa tzbardhi mengjes.

Mpelqen menyra si qesh
Buzqeshja jote m magjeps
Menyra se si ti flet
Po m vjen si melodi n vesh.

Po shprehi ndjenjat
Smuj mi shpreh ma mir se nletra
Najher don me fol dhe zemra
Kush e di si ndihet mrena
Damn
She's hot
Dallon me tjerat
Buzt e kuqe si vera
Pa e pi mu m zuni era

E sho nsy shoh 1000 zemra
Per ty
Jom tu menu
Sdi ti a menon per mu
Krejt rrugt drejt teje jon tu mcu
Ndoshta ti je dhurat per mu
Yesss
Dhurat per mu
Mendoj ti je bo per mu
Ndoshta jom dhe tu gabu
Po prap ja vlen me e provu
2x
We just gettin high to fly
Prej tirones e dubai
Un pi splif e ti pi caj
M nalet fryma ti m jep ajer.

Sot jom tu pi
Vec gota vodka me eks
Tu shetit n cabriolet
Un spllifin gjithe Maj dhez
Deri sa tzbardhi nmengjes

Mpelqen menyra si qesh
Buzqeshja jote m magjeps
Menyra se si ti flet
Po mvjen si melodi nvesh.

Alkool, alkool
Per ty po pi, per ty mendoj
Mendoj, mendoj
Vetem per ty un mendoj

Po shprehi ndjenjat
Smuj mi shpreh ma mir se nletra
Najher don me fol dhe zemra
Kush e di si ndihet mrena
Damn
She's hot
Dallon me tjerat
Buzt e kuqe si vera
Pa e pi mu m zuni era
E sho nsy shoh 1000 zemra

Me to une jom high
Une me to fluturoj
E aromen e saj
une me asnio,nuk e ndrroj
Ja shoh syt me detaj
Une, aty boten e shoh
Per to une jam ty pi
Une, per to e kthej ket got

Sot jom tu pi
Vec gota vodka me eks
Tu shetit n cabriolet
Un spllifin gjithe Maj dhez
Deri sa tzbardhi nmengjes

Mpelqen menyra si qesh
Buzqeshja jote m magjeps
Menyra se si ti flet
Po mvjen si melodi nvesh.


Ky tekst u dërgua nga Klejdona Mario KPTSelmo
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/05/2022
Teksti: Selmo
Orkestrimi: Arlenn
Produksioni: Arlenn
Video Produksioni: Keid Balla


Selmo - Tu Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tu Pi".
3. Video është e këngës "Tu Pi", por nuk këndohet nga Selmo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (7)

153
138
137
132
128
101
88

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Selmo:


Komente 2