Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Selvani është një këngëtar. Pas një periudhe mungese në tregun muzikor, reperi G-Bani është rikthyer me këngën më të re ‘Theje’, bashkëpunim me këngëtarët Selvani dhe Anais. Kënga ritmike është publikuar në ‘Youtube’ prej disa ditësh, ndërsa është pritur mjaft mirë nga fansat. ‘Theje’ pritet të kthehet në hit veror dhe të luhet në lokalet e kryeqytetit. Për Selvanin është kënga e parë në tregun muzikor dhe pritet të pasohet nga bashkëpunime të tjera me reperin G-Bani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

G-K

Big G

Donton

Beni-G

Ruzhda

Rem-G Aka Abnotik

Ti-Zi Dog

Werwolf Rapper

Donny G

Taboo


Tags: Selvani

Krijo Një Kartolinë