Më mbaj mend (për 1 muaj)

Selvete Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  182
BIOGRAFIA: Selvete Bajrami është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Qershor 2003, Selvete Bajrami merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Engjelli I Dashuris". Në Qershor 2004, Selvete Bajrami merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Ndalu Veq Njeher Moj". Në Qershor 2007, Selvete Bajrami merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Nuk Ka Enderr". Në Qershor 2008, Selvete Bajrami merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Per Ty". Më datë 1 Gusht 2017, Selvete Bajrami publikon videoklipin "Me Zemër". Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nazmije Demolli

Mihrije Lestrani

Irena Ciceri

Mihrije Prapashtica

Sela Begaj

Kosovare Gashi

Sanije Doberdolani

Dilja

Lendita Mjekiqi

Shpresa Veselaj

Tags: Selvete Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet