Semi
Semi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Semir ZekaBiografia

BIOGRAFIA: Semi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Semir Zeka stage name Semi Automatic Më datë 8 Prill 2015, Ns X Semi Automatic publikojnë videoklipin "Six Milion". Më datë 11 Shtator 2017, Kreshnique publikon videoklipin "Plein De Vie", në bashkëpunim me Semiautomvtic. Në vitin 2017, Ns X Semi Automatic publikojnë albumin "The Martianz Ep". Më datë 11 Prill 2016, N.S & Semiautomvtic publikojnë videoklipin "House Of Pain", në bashkëpunim me Kreshnique. Më datë 5 Maj 2018, Semi Au...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0