TEKSTESHQIP

SEMI
Kampion
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kampion" kënduar nga SEMI.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse ky krijim muzikor është prezantuar tek audienca i plotësuar këndshëm me klip muzikor, i cili është krijuar nga Futja Shop. Videoklipi u publikua me datë 11 Prill 2022. Për fjalët e këngës dhe për okestracionin u përkujdes Semi.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200