TEKSTESHQIP

SEMI
Kampion
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kampion" kënduar nga SEMI.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 11 Prill 2022, SEMI publikon videoklipin "Kampion". Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga vetë SemiAutomatik.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200