TEKSTESHQIP

Semi
Kriminele
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kriminele" kënduar nga Semi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Teksti dhe produksioni audio është realizuar nga vetë artisti, teksa për këngën kanë punuar bashkarisht si beatmakers Vesh Beats & Semi.