TEKSTESHQIP

Semi
1 Trendafil
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "1 Trendafil" kënduar nga Semi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Teksti dhe produksioni audio është punuar nga vetë këngëtari, teksa kënga ka një beat të punuar në bashkëpunim nga Boycasa & Semi.