TEKSTESHQIP

Semi Jaupaj
Ani
Lyrics

Tu luta, tu luta, tu luta ti mos bej gabime
Tu luta, tu luta, tu luta ti mos the premtime

Djalo ti nuk je normal
Djalo ti nuk je normal
Prej vetes ke ik
Ti prej vetes ke dal
Nuk e di a muj
Najher me ta fal

Ref:

Ani ani,
Hajt se ki me ardh ti
Te dera e baneses tem
Ki mu lut ti mrena a m’len

Ani ani,
Hajt se ki me ardh ti
Te un e ki me kerku falje
Se tu m’dasht ti kurre nuk u nale

A e din ajo ku je?
A e din ajo ku je?

Te un, thirre pranoja qe ti vjen te un
Sahere del ti cdo tpremte e shtun
Si ma ke bo mu, tash ja bon asaj
Nihere mas saj, tash ti mas meje qaj

U ngute,u ngute, u ngute e sheh si me humbe?
Me humbe, me humbe kur buzet e tjera i puthe…

Djalo ti nuk je normal
Djalo ti nuk je normal
Prej vetes ke ik
Ti prej vetes ke dal
Nuk e di a muj
Najher me ta fal

Ref:

Ani ani,
Hajt se ki me ardh ti
Te dera e baneses tem
Ki mu lut ti mrena a m’len

Ani ani,
Hajt se ki me ardh ti
Te un e ki me kerku falje
Se tu m’dasht ti kurre nuk u nale
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, projekti u prezantua tek ne i realizuar bukur edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 18 Maj 2022. Për muzikën dhe për fjalët e këngës është përkujdesur Yll Limani, teksa producent i këngës është Fatjon Miftari.
Renditja:
Top 200