Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Limani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1088
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Yll Limani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Yll Limani u be i njohur per publikun e gjere pas paraqitjes se tij dhe suksesit ne edicionin e pare te reality talent show "The Voice of Albania" ne nentore 2011. "Vendosa te vij tek The Voice sepse mendoj se eshte nje menyre shume e mire per te shprehur ate qe di te bej me se miri dhe se dyti, t'ua vertetoj te kunderten atyre qe dyshuan ne mua" - shprehet Ylli me rastin e vendimit per te qene pjese e ketij talent show. Deshiren per te kenduar t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

40 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (100)

15
18
18
21
20
19
19
34
50
18
26
29
28
19
36
42
9
20
25
33

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lind Islami

Egzon Pireci

Petrit Geci

Gzim Ukiqi

Gëzim Gashi

NORD (Rinor Durmishaj)

Albatrit Muqiqi

Red Bloody

Vali Kuqi

Qendrim Pllana

Tags: Yll Limani, Ylli Limani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet