Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Senad Rrahmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  211
  • Vendlindja:
  • Kerçovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Senad Rrahmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Senad Rrahmani i lindur në Kerçovë të Maqedonise, ka qënë vokalist i grupit "Artema" dhe i grupit "Uskana e Re". Me te dyja grupet ai ka levruar muziken Hard Rock,jo shume e perhapur ne qytetin e tij te lindjes. Senadi studion Gjuhë të Huaj (anglisht) në Universitetin e Tetovës. Në vitin 2013, ai merr pjesë në X Factor Albania 3. Senadi konkurronte në kategorinë No Limit, me mentor Alban Skënderaj. Senadi merr nofkën “fenomen i X Factor-it”,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adnan Aliu

Pleurant Aliti (Landi)

Chippi

Kujtim Akiku

Baggeri

Tuli Goa

Isen Selimi

Ylber Aliu

Mevlan Kurtishi

Bomba

Tags: Senad Rrahmani, Senadi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet