Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  66
 • Vendlindja:
 • Lezhe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Serena Ulaj është një shkrimtare. Ajo ka lindur ne Lezhe me 9 Prill 2005. Është vajzë shkodrane. Me date 14 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "Shoqja ime e Ngushtë". Me datë 15 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "28-29 Nentori". Me datë 20 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "Mësuesi". Me datë 20 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "8 Marsi". Me datë 20 Nentor 2020 Serena Ulaj publikon poezinë "Viti i Ri". Me datë 29 Nëntor 2020 Serena Ula...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Anisa Hysenaj

Xhovana Jahja

Sibora Huda

Anxhela Kanani

Rozalina Dyrmyshi

Xhensila Dautllari

Suela Sokoli

Julijana Nika

Diana Sadrija

Sara Ibrahimi

Tags: Serena Ulaj


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet