A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  37
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
Sergi Disha is a popular songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Marko Polo

Xhulio Milloshi

Fadil Topalli

Faton Dolaku

RZON

Vasil Dede

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Kledi Bahiti

Kastriot Gjini


Tags: Sergi Disha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019